Rreth nesh

Përshëndetje,

Ky blog mirëmbahet nga antarët e Komitetit Nacional të Kosovës për UWC, dhe është një mënyrë promovuese për motivim të aplikantëve të rinjë.

Mos hezitoni të na shkruani nëse keni ndonjë pyetje apo koment.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s