Arlind Komoni– nxënësi kosovar në Kanadë

“Të jesh pjesë e një komuniteti të dedikuar për paqe, të ardhme të qëndrueshme dhe bashkëpunim ndërkombëtar, sfida personale dhe plot aktivitete, kreativitet dhe bashkëpunim ka qenë përvoja më e veçantë ne jetën time” Arlind Komoni, Kanadë

1385133_10202326831040956_1342474246_n

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s