Dasar Gashi– nxënësi kosovar në Holandë

“E veçanta e UWC është se pothuajse të gjithë nxënësit janë kreativ dhe energjik në shfaqjen e talentit të tyre, kështu që të gjesh dikë me pasione të përbashkëta është një punë shumë e lehtë.” — Dasar Gashi, Netherlands.

dasari

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s