Altin Kukaj– nxënësi kosovar në Hong Kong.

“Sot ndihem shumë me fat që jam pjesë e njerës prej shkollave të UWC, një mundësi që shumë persona e ëndërrojnë. Jam i befasuar me shumë gjëra; nuk e kam menduar qe njerëzit me kultura të ndryshme e me mendime të ndryshme mund të krijojnë një harmoni e cila të tërheq dhe të bën për vete.” — Altin Kukaj, Hong Kong.

altini

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s