UWC Kosova – Apliko Tani

Shikoni ketu nje video te mrekullueshme mbi UWC-ne!

Data e fundit per aplikim eshte 5 Maji 2013. Shkarko aplikacionin dhe konkursin permes ketij linku:

https://uwckosova.wordpress.com/2013/03/18/aplikacioni-dhe-konkursi-uwc-2013/

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s