Aplikacioni dhe Konkursi – UWC 2013

Ky është aplikacioni për të gjithë të interesuarit për të aplikuar për ndonjërën nga pozitat e ofruara për UWC 2013

Aplikacioni-UWC 2013

Këtu mund të gjeni informacione mbi konkursin (pozitat e ofruara) për UWC

Konkursi UWC 2013

Afati i fundit për aplikim është 5 Maj.

Për çdo pyetje ose paqartësi, ju lutem na kontaktoni në kosova.nc@gmail.com

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s